Przejdź do głównej treści

Otwarte Seminaria

Otwarte seminaria to cieszące się wieloletnią tradycją spotkania naukowe podczas których prezentowane są wyniki badań własnych członków Koła jak również referaty popularnonaukowe. Jest to także czas na poszerzanie horyzontów naukowych w przyjemnej atmosferze, przy herbacie i ciastku. Kameralny nastrój oraz efektowne tematy to synonimy Otwartego Seminarium NKCh UJ. Podczas licznych wystąpień prowadzone są żywe dyskusje, w których biorą zarówno studenci, jak i chętnie uczestniczący w spotkaniach pracownicy naukowi.

Otwarte seminaria są to cykliczne spotkania, podczas których członkowie Koła mogą podzielić się wynikami swoich badań bądź przedstawić wybrane zagadnienie popularno-naukowe. Jest to doskonała okazja aby zaprezentować się przed szerszą publicznością, a także wziąć udział w dyskusjach, które odbywają się po prezentacjach.

Informacje o zbliżających się Seminariach można uzyskać w siedzibie Koła, bądź na rozwieszonych na Wydziale Chemii UJ plakatach. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Natalia Buszta